Головна
23.07.2010
Пікіруючий бульдозер Партії регіонів, так і не зустрівши за півроку жодного серйозного опору, пристав до виконання головного завдання: підготовки фундаменту для консолідації всіх повноважень влади в одних руках.
21.07.2010
Не секрет, що складний характер українсько-російських відносин частково відтіняється тим, що всі дії, які проводить в Україні Кремль, продиктовані, перш за все, зовнішнім і внутрішнім політичним становищем безпосередньо Російської Федерації. І в цьому сенсі міжрелігійні відносини, що також мають складну динаміку і діалектику, не є виключенням.
21.07.2010
Якось обмірковуючи чергову перепалку на ток-шоу, зловив себе на думці: а чому у наших політичних диспутах патріотами називають лише одну частину діячів? Їх свідомо характеризують саме так, щоб понятійно відмежувати від опонентів.
19.07.2010
Днями закінчила свою роботу шоста сесія Верховної Ради. І в зв’язку з цим хочеться проаналізувати, наскільки ефективною чи неефективною була робота народних обранців в цей період.
17.07.2010
"В Україні при владі перебувають неукраїнці!" - "Треба зробити владу справді українською, обравши туди якнайбільше українців!" - "Тільки якщо етнічні українці становитимуть 80% влади - стільки, скільки їх живе у країні - ми житимемо нормально!" - "Україні - владу українців!"
15.07.2010
5 липня Верховна Рада прийняла законопроект про запровадження 11-річної системи середньої освіти і обов'язкову дошкільну освіту. Перший випуск "дванадцатирічок" мав відбутися 2013 року. Але, мабуть, вони отримають атестат на рік раніше.
14.07.2010
День народження Віктора Януковича, звичайного чиновника, найнятого громадянами на роботу, перетворився для невеликої купки обраних на ярмарок марнославства, а для багатьох простих українців - на потребу фінансувати чуже свято зі своїх кишень та необхідність годинами вистоювати у багатокілометрових корках через перекриті на честь ювіляра дороги.15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...
05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


07.07.2016
6 липня 2016 року Посол Італії в Україні Фабріціо Романо вручив від імені Президента Італії народному депутату України Оксані Білозір високу державну нагороду Італійської Республіки – Орден Зірки Італії з присвоєнням звання «кавалер».


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти