Головна
27.07.2010
Наведення порядку, як характеризує свою діяльність сучасна влада, у всьому світі прийнято називати відкатом демократії. Крок за кроком нова влада відсуває власний горизонт повноважень в бік зменшення прав та можливостей громадян.
27.07.2010
Майбутнє підвищення тарифів на газ, а трохи пізніше, отже, і практично на всю "комуналку", у мене особисто викликає деякі "крамольні" думки, а саме: команда, яка прийшла до влади, до виборів говорила одне, а після них робить діаметрально протилежне.
23.07.2010
Пікіруючий бульдозер Партії регіонів, так і не зустрівши за півроку жодного серйозного опору, пристав до виконання головного завдання: підготовки фундаменту для консолідації всіх повноважень влади в одних руках.
21.07.2010
Не секрет, що складний характер українсько-російських відносин частково відтіняється тим, що всі дії, які проводить в Україні Кремль, продиктовані, перш за все, зовнішнім і внутрішнім політичним становищем безпосередньо Російської Федерації. І в цьому сенсі міжрелігійні відносини, що також мають складну динаміку і діалектику, не є виключенням.
21.07.2010
Якось обмірковуючи чергову перепалку на ток-шоу, зловив себе на думці: а чому у наших політичних диспутах патріотами називають лише одну частину діячів? Їх свідомо характеризують саме так, щоб понятійно відмежувати від опонентів.
19.07.2010
Днями закінчила свою роботу шоста сесія Верховної Ради. І в зв’язку з цим хочеться проаналізувати, наскільки ефективною чи неефективною була робота народних обранців в цей період.
17.07.2010
"В Україні при владі перебувають неукраїнці!" - "Треба зробити владу справді українською, обравши туди якнайбільше українців!" - "Тільки якщо етнічні українці становитимуть 80% влади - стільки, скільки їх живе у країні - ми житимемо нормально!" - "Україні - владу українців!"15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...


05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти