Головна
17.06.2010
Не секрет, що на сьогоднішній день одним із актуальних питань в українській політиці є тема місцевих виборів. Відразу зазначу, що, не дивлячись на всі відмовки, владі все-таки вигідно поспішати з їх проведенням. І насамперед через останній візит Міжнародного Валютного Фонду до України, який, як відомо, вийшов досить зім'ятим. Зазвичай такі короткі візити говорять про відсутність прогресу у переговорах. Відомо, що МВФ залишився незадоволений загальною ситуацією в країні і, зокрема, тим, що стосується його вимог до українського уряду.
16.06.2010
"В світі існує лише один шлях не заплутатися у чужому дипломатичному павутинні - почати плести своє". Цей афоризм належить заступнику міністра зовнішніх справ Костянтину Єлисєєву. Він прозвучав в контексті виправдовування курсу президента Януковича на зближення з Росією. Зокрема тих кроків, які офіційно зняли з порядку денного питання вступу України до НАТО.
15.06.2010
Посол Російської Федерації в Україні Михайло Зурабов якось заявив: "Усі пропозиції, які росіяни формулюють українським колегам, звичайно ж, мають строго обмежений час. Якщо на ці пропозиції не буде реакції протягом півроку, року, півтора років, Росія буде вирішувати, на жаль, ці проблеми самостійно - це треба розуміти".
14.06.2010
100 днів перебування Віктора Януковича на посаді глави держави переконливо довели, що Президент і лідер найбільшої опозиційної сили Юлія Тимошенко не перетинаються в своєму розумінні стабільності держави.
11.06.2010
Сьогодні можна знайти багато критики західного способу викладання економічних теорій - економікс, яку також викладають в багатьох вітчизняних навчальних закладах.Якщо почитати російські та українські словники чи енциклопедії, то можна побачити, що економікс звинувачують в тому, в чому зазвичай західні викладачі та студенти якраз бачать перевагу - економікс не є якимось одним вченням чи школою.
09.06.2010
Ні для кого не секрет, що я давно виступаю на підтримку Хартії мов. І вважаю, що цей, двічі ратифікований нашим парламентом документ, повинен бути упроваджений в життя. У цьому сенсі проти ініціативи Януковича, що гарантує російській та іншим мовам національних меншин України захист, вільний розвиток і використання, заперечувати важко.
08.06.2010
Різкий крен української політики в сторону Росії цілком закономірно ставить питання про те, як саме розвивається ця держава, наскільки небезпечним є можливий економічний чи політичний союз з нею.15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...
05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


07.07.2016
6 липня 2016 року Посол Італії в Україні Фабріціо Романо вручив від імені Президента Італії народному депутату України Оксані Білозір високу державну нагороду Італійської Республіки – Орден Зірки Італії з присвоєнням звання «кавалер».


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти