Головна
09.06.2010
Ні для кого не секрет, що я давно виступаю на підтримку Хартії мов. І вважаю, що цей, двічі ратифікований нашим парламентом документ, повинен бути упроваджений в життя. У цьому сенсі проти ініціативи Януковича, що гарантує російській та іншим мовам національних меншин України захист, вільний розвиток і використання, заперечувати важко.
08.06.2010
Різкий крен української політики в сторону Росії цілком закономірно ставить питання про те, як саме розвивається ця держава, наскільки небезпечним є можливий економічний чи політичний союз з нею.
08.06.2010
Віктор Янукович недавно провів прес-конференцію, присвячену 100 дням його перебування на посаді Президента України. Інтерес преси до цієї події був великим. Більш того, представники ЗМІ домовилися і провели в "Українському домі" акцію "Стоп цензурі!": активісти роздали колегам футболки з логотипом акції, а одну подарували особисто Президентові.
07.06.2010
Президент Віктор Янукович вніс до Верховної Ради проект Закону про основи внутрішньої і зовнішньої політики. Основним його нововведенням стало проголошення "позаблоковості" України.
07.06.2010
За перші сто днів президентства Віктора Януковича ми не побачили нічого суттєво нового. Звісно, окрім обіцянок, сумнівних оборудок з державною власністю та повернення до адміністративно-командних методів часів президента Кучми.
03.06.2010
Скасувавши проведення виборів до місцевих органів влади 30 травня 2010 року та відклавши їх на невизначений термін, Верховна Рада брутально порушила Конституцію України. І жодні аргументи - чи то відсутність грошей у бюджеті, чи політична доцільність, чи будь-яка інша причина - депутатів не виправдовують.
02.06.2010
Президент України Віктор Янукович прогнозує підписання угоди про безвізовий режим між Україною і Європейським Союзом до кінця цього року. Багато хто розцінив його слова як пряму заяву про надання ЄС Україні безвізового режиму вже цього року. Ми не зовсім точно інтерпретуємо Януковича. Він трошки інакше сказав. Це особливості дипломатичного мовлення. Ми звикли, що він говорить загальними фразами, але то був варіант тексту, який відповідає дипломатичним нюансам.15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...


05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти