Головна
11.05.2010
Опозиція пообіцяла владі 11 травня масштабні акції протесту, які повинні стати чи не повторенням вуличних мітингів 2004 року. Але я думаю, що зібрати в нинішніх умовах "майдан", як у 2004 році, навряд чи вдасться.
11.05.2010
Після перемоги Януковича на президентських виборах Україна опинилася в новій політичній реальності. Мало хто з політиків це усвідомлює. Багато хто з громадян інтуїтивно це відчувають.
06.05.2010
Обставини ратифікації харківських угод примушують українську опозицію замислитися про майбутній формат своїх дій.
06.05.2010
На тлі гучних геополітичних змін у політиці України та інтенсивного – до непристойності – зближення з Росією, мало хто звернув увагу на неголосну заяву віце-прем'єра України з регіональної політиці Віктора Тихонова, який виступив за федералізацію української держави.
29.04.2010
Коли утворюється розрив між суспільним інтересом та діяльністю влади, наступає революційна ситуація. Ратифікація Харківських угод, "рейдерський" приїзд Путіна, заперечення Голодомору як геноциду, русифікація історії, пам'ятник Сталіну - все це важко назвати чимось іншим як не цілеспрямованою діяльністю влади на користь майбутньої революції.
29.04.2010
Узагальнення, особливо якщо вони торкаються цілих народів, справа ризикована і невдячна. Водночас такі узагальнення час від часу потрібно робити, бо інакше втрачається загальний погляд на теперішнє, а відтак нема і перспективи.
28.04.2010
Передовою групою опозиції став "жіночий батальйон", який безперешкодно увійшов в зал засідань і почав накривати державними прапорами свої сектори. Накриваючи прапорами свої місця, опозиціонери залишали під ними окремих депутатів, задача яких полягала в тому, щоб забивати систему голосування "Рада" фальшивими картками та заливати отвори для карток клеєм.15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...
05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


07.07.2016
6 липня 2016 року Посол Італії в Україні Фабріціо Романо вручив від імені Президента Італії народному депутату України Оксані Білозір високу державну нагороду Італійської Республіки – Орден Зірки Італії з присвоєнням звання «кавалер».


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти