Головна
29.04.2010
Узагальнення, особливо якщо вони торкаються цілих народів, справа ризикована і невдячна. Водночас такі узагальнення час від часу потрібно робити, бо інакше втрачається загальний погляд на теперішнє, а відтак нема і перспективи.
28.04.2010
Передовою групою опозиції став "жіночий батальйон", який безперешкодно увійшов в зал засідань і почав накривати державними прапорами свої сектори. Накриваючи прапорами свої місця, опозиціонери залишали під ними окремих депутатів, задача яких полягала в тому, щоб забивати систему голосування "Рада" фальшивими картками та заливати отвори для карток клеєм.
28.04.2010
Учорашній день у Верховній Раді став, на мій погляд, апофеозом божевільного формування політичної еліти, логічним наслідком системи, яка сьогодні існує в Україні.
27.04.2010
Дивлюся на цю істерію навколо ЧФ і "вопрошаю" - а що ми зробили аби не втратити Крим? Що зробила влада у багатьох обличчях? Для Криму і його реінтеграції до України, для його тяжіння до Києва, а не Москви?
23.04.2010
Судячи з останніх заяв лідера БЮТ, вона планує зіграти невластиву українській політиці довгу гру – взяти реванш за поразку на президентських виборах під час парламентської кампанії 2012 року.
23.04.2010
Підписані в Харкові Віктором Януковичем і Дмитром Медведєвим угоди навряд чи хтось ризикне назвати тріумфом української дипломатії.
23.04.2010

У робочій назві статі перед словом "інтереси" стояло слово "національні". Але після її написання це слово прийшлося прибрати. Тому що стало зрозуміло, що хоча інтереси й були забезпечені, але, на жаль, аж ніяк не наші з вами, тобто не національні.
15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...


05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти