Головна
22.04.2010
Дешевий газ для України і відмову від принципу "бери або плати" Україна виміняла на поступки у ядерній сфері, збільшення закупівлі газу і продовження термінів оренди Чорноморського флоту на 25 років.
21.04.2010
Продовження на 25 років терміну перебування Чорноморського флоту Російської федерації на території нашої держави – це планомірна здача національного суверенітету України на догоду кремлівським апетитам.
16.04.2010
Кредитування у валюті було дозволене та опосередковано підтримувалося на державному рівні. Отже, держава також несе відповідальність за валютні ризики, які сьогодні повністю лягли на плечі позичальників.
15.04.2010
У ході першого туру президентських виборів кандидати, що позиціонували себе як представники третьої сили – Сергій Тігіпко, Арсеній Яценюк, Анатолій Гриценко – набрали разом майже 20% голосів виборців.
15.04.2010
Щоб цінувати власну державу, щоб цінувати власну культуру, звичаї, традиції, мову, щоб цінувати свободу й закон, українцям треба відчути реальну небезпеку втрати всього цього.
14.04.2010
Смерть Президента Польщі Леха Качиньського - без сумніву, втрата і для Польщі, і для України. Адже весь його шлях у політиці був яскраво пронизаний бажанням налагодити максимально близькі і стратегічні відносини між нашими двома державами. Після його загибелі в авіакатастрофі під Смоленськом ставлення польської еліти до геополітичних процесів, зовнішніх відносин та пріоритетів Республіки може змінитися.
14.04.2010
Призначення Дмитра Табачника на вторинний по грошах, але стратегічно важливий гуманітарний напрямок, спровокувало хвилю невдоволення в Україні.15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...


05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти