Головна
13.04.2010
В той час, коли світ лише намагається збагнути, як могла трапитися така трагедія з польським Президентом та іншими високо посадовцями, вже зараз можна казати -  вона безсумнівно позначиться на ситуації  в усьому регіоні. Ця авіакатастрофа  стала ще однією ланкою у ланцюгу здавалося б випадкових подій, що міняють геополітичну ситуацію довкола Росії.  І це, безумовно, прямо стосується самої України.
09.04.2010
Коли я чую в свою адресу репліки типу «Громадськість стверджує, що Ви «паркетний політтехнолог Тимошенко», я чесно признаюся, що мене ще з радянського часу дуже цікавить, а хто ховається за цим таємничим словом "громадськість"? Хто пише гнівні листи, вимагає розслідувати діяльність підривачів, шовіністів, правих ухильників і тому подібне? Мені б, наприклад, дуже хотілося подивитися в очі цій "громадськості".
03.04.2010
Керівник Центру правового аналізу та дослідження політичних ризиків (CLAPRI) Михайло Дяденко вважає, що проведенню в Україні Євро-2012 більше загрожують зовнішні виклики ніж внутрішні. На думку експерта, українська влада має дуже серйозно поставитися до цих викликів.
01.04.2010
Скільки ще треба українцям прогинати спини під ударами двуязычных батогів тих, хто грамотно не володіє жодною мовою?
01.04.2010
Кілька тижнів тому московські засоби масової інформації, посилаючись на депутатів Держдуми, заговорили: платою за зближення України з Російською Федерацією може бути митний союз, і не було б зайвим створити союз між Україною, Росією і Білоруссю. Тоді на ці меседжі ніхто до пуття не звернув уваги.
29.03.2010
Нещодавно команда Януковича, не без допомоги руки Кремля у вигляді окремих депутатів Держдуми РФ - закинула в інформаційний простір тему створення союзної держави між Україною, Росією, та Білоруссю.
29.03.2010
Після приходу до влади Віктора Януковича боротьба за перейменування вулиць і встановлення пам'ятників може загостритися.15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...
05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


07.07.2016
6 липня 2016 року Посол Італії в Україні Фабріціо Романо вручив від імені Президента Італії народному депутату України Оксані Білозір високу державну нагороду Італійської Республіки – Орден Зірки Італії з присвоєнням звання «кавалер».


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти