Головна
26.03.2010
Західні ЗМІ та дипломати регулярно відкидали твердження про те, що після свого обрання Віктор Янукович буде впроваджувати свою ревізіціоністську внутрішню та зовнішню політику, яка є більш проросійською, ніж була політика Леоніда Кучми після виборів 1994 року. До прийняття бажаного за дійсне у цьому випадку призвели численні твердження, що українські політики під час виборчих кампаній говорять одне, а потім роблять інше.
25.03.2010
За минулі десять років не пам'ятаю жодної значної міжнародної події, на яку б у Польщі та Росії не було протилежного погляду. Якщо в Росії лунає "слава", то в Польщі обов'язково відлунює "ганьба", або все зі знаком навпаки.
23.03.2010
Глобалізація дозволяє не лише порівнювати вітчизняну політику з політичними особливостями іноземних держав, але й шукати аналогії між політичними діями українських політиків і держав Європи і світу. Буквально на поверхні лежать вельми цікаві аналогії.
22.03.2010
Тим, хто з-поміж нас претендує на роль безсторонніх теоретиків та аналітиків, вельми пощастило: на їхніх очах в Україні встановлюється новий політичний лад.
22.03.2010

Георгій Данелія – режисер, автор доброї половини радянської кінокласики, у своїй книжці згадує цікавий випадок: за радянських часів існували так звані Художні ради і будь-який твір мистецтва – чи то кіно, чи картина, чи скульптура – міг отримати право на життя тільки після затвердження цією самою худрадою.

18.03.2010
Не лише Тимошенко, але навіть її опоненти визнають, що найбільш ефективною вона була не як прем'єр-міністр, а як головний опозиціонер країни.
18.03.2010
Коли в далекому 1960 році, репортер лондонської газети Evening Standard запитав Черчілля, як він відноситься до прогнозів про те, що в двохтисячному році світом будуть правити жінки, він тяжко зітхнув: "...невже вони і тоді будуть?"15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...
05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


07.07.2016
6 липня 2016 року Посол Італії в Україні Фабріціо Романо вручив від імені Президента Італії народному депутату України Оксані Білозір високу державну нагороду Італійської Республіки – Орден Зірки Італії з присвоєнням звання «кавалер».


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти