Головна
17.03.2010
Сергій Тігіпко став несподіваним віце-прем'єром в уряді Миколи Азарова, при цьому розраховуючи на продовження власної політичної гри.
16.03.2010
Питання з владою в Україні вирішено. Є президент, прем'єр і спікер. Їх легітимність може викликати сумніви, але без відповідних рішень судових органів – лише умоглядно.
16.03.2010
Великий математик Микола Лобачевский був відомий як послідовний апологет геометрії Евкліда. Його надзвичайно цікавила можливість доказу припущення Евкліда про паралельні прямі - через точку поза прямою можна провести лише одну паралельну пряму.
15.03.2010
Крим – це вулканічний політичний і міжетнічний стан. Я говорю це як заповідь, як ключ до розуміння проблеми для всіх і, насамперед, Президента України Віктора Януковича.
14.03.2010
Цікавий випадок стався нещодавно з одним із пасажирів авіакомпанії Ryanair. Вигравши в моментальну лотерею на борту літака десять тисяч євро, він несподівано виявив, що гроші виплачують не відразу, а після прильоту. І так засмутився, що зі злості... з’їв свій призовий білет. Історія могла б видатися неймовірною. Але не для тих, хто спостерігає за перипетіями української політики.
12.03.2010
Атмосфера і процедура призначення нового уряду остаточно перетворили Віктора Януковича на повноцінного Леоніда Кучму в законі. Зміна влади була проведена в кращих традиціях старих часів, про які довгий час мріяв середньостатичний українець: швидко, чітко і ефективно. Стратегія "все і одразу", яка ще декілька днів викликала романтичні скарги з боку опозиції стосовно порушення Конституції, тепер вже стала завершеною комбінацією.
12.03.2010
Сам того не бажаючи, Віктор Янукович може стати тією людиною, яка зробить зі населення України справжніх громадян, здатних боротися за свої права. Про це пише у своїй колонці в тижневику Корреспондент журналіст Єгор Соболєв.15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...
05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


07.07.2016
6 липня 2016 року Посол Італії в Україні Фабріціо Романо вручив від імені Президента Італії народному депутату України Оксані Білозір високу державну нагороду Італійської Республіки – Орден Зірки Італії з присвоєнням звання «кавалер».


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти