Головна
18.03.2010
Не лише Тимошенко, але навіть її опоненти визнають, що найбільш ефективною вона була не як прем'єр-міністр, а як головний опозиціонер країни.
18.03.2010
Коли в далекому 1960 році, репортер лондонської газети Evening Standard запитав Черчілля, як він відноситься до прогнозів про те, що в двохтисячному році світом будуть правити жінки, він тяжко зітхнув: "...невже вони і тоді будуть?"
17.03.2010
Сергій Тігіпко став несподіваним віце-прем'єром в уряді Миколи Азарова, при цьому розраховуючи на продовження власної політичної гри.
16.03.2010
Питання з владою в Україні вирішено. Є президент, прем'єр і спікер. Їх легітимність може викликати сумніви, але без відповідних рішень судових органів – лише умоглядно.
16.03.2010
Великий математик Микола Лобачевский був відомий як послідовний апологет геометрії Евкліда. Його надзвичайно цікавила можливість доказу припущення Евкліда про паралельні прямі - через точку поза прямою можна провести лише одну паралельну пряму.
15.03.2010
Крим – це вулканічний політичний і міжетнічний стан. Я говорю це як заповідь, як ключ до розуміння проблеми для всіх і, насамперед, Президента України Віктора Януковича.
14.03.2010
Цікавий випадок стався нещодавно з одним із пасажирів авіакомпанії Ryanair. Вигравши в моментальну лотерею на борту літака десять тисяч євро, він несподівано виявив, що гроші виплачують не відразу, а після прильоту. І так засмутився, що зі злості... з’їв свій призовий білет. Історія могла б видатися неймовірною. Але не для тих, хто спостерігає за перипетіями української політики.15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...


05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти