Головна
11.03.2010
Президентські вибори перевернули політичну ситуацію в Україні догори дриґом: ми стаємо свідками розшарування опозиційних сил.
11.03.2010
Так, поза сумнівом, Ющенко за час свого правління чимало зробив для так званого націонал-відродження. Інша справа, що його внесок носить неусвідомлений характер і матиме великі наслідки…
10.03.2010
Віктор Янукович опинився у складній ситуації. За кілька місяців до президентських виборів майбутньому голові держави пророкували миттєву більшість у Верховній раді, лояльний уряд і можливість вибудовування всієї владної вертикалі.
09.03.2010
Дискутувати про те, чи мав Віктор Ющенко підстави та моральне право присвоїти звання Героїв України Степану Бандері і Роману Шухевичу, можна до нестями. Та поставимо питання інакше. На чому ґрунтується вся та буча, піднята спершу у Росії, а тепер і у Європі навколо присвоєння цих звань? На твердженні про їхню співпрацю з нацистами.
07.03.2010
Молода, амбіційна, з швидким розумом і нестримним польотом думки – Тимошенко з перших кроків її перебування у політиці зразу ж викликала до себе інтерес.
07.03.2010
Перші укази Президента Віктора Януковича показали, що до своєї нової посади він не готовий: детального плану роботи навіть на найближчий час у нього немає. Навіщо ж Янукович йшов у президенти? Це питання у своїй колонці в журналі Корреспондент ставить Анатолій Гриценко.
06.03.2010
"Донецькі", що обіцяли створити коаліцію на цьому тижні, слова дотримали. Контури майбутньої більшості окреслилися як ніколи чітко – 243 голоси, а юридичне оформлення нової коаліції "без п'яти хвилин" відбулося. І тому Віктор Федорович вирушив у п'ятницю до Москви не з порожніми руками, а з переконаннями про те, що є і коаліція, і прем'єр – Микола Янович Азаров.15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...
05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


07.07.2016
6 липня 2016 року Посол Італії в Україні Фабріціо Романо вручив від імені Президента Італії народному депутату України Оксані Білозір високу державну нагороду Італійської Республіки – Орден Зірки Італії з присвоєнням звання «кавалер».


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти