Головна
12.03.2010
Атмосфера і процедура призначення нового уряду остаточно перетворили Віктора Януковича на повноцінного Леоніда Кучму в законі. Зміна влади була проведена в кращих традиціях старих часів, про які довгий час мріяв середньостатичний українець: швидко, чітко і ефективно. Стратегія "все і одразу", яка ще декілька днів викликала романтичні скарги з боку опозиції стосовно порушення Конституції, тепер вже стала завершеною комбінацією.
12.03.2010
Сам того не бажаючи, Віктор Янукович може стати тією людиною, яка зробить зі населення України справжніх громадян, здатних боротися за свої права. Про це пише у своїй колонці в тижневику Корреспондент журналіст Єгор Соболєв.
11.03.2010
Президентські вибори перевернули політичну ситуацію в Україні догори дриґом: ми стаємо свідками розшарування опозиційних сил.
11.03.2010
Так, поза сумнівом, Ющенко за час свого правління чимало зробив для так званого націонал-відродження. Інша справа, що його внесок носить неусвідомлений характер і матиме великі наслідки…
10.03.2010
Віктор Янукович опинився у складній ситуації. За кілька місяців до президентських виборів майбутньому голові держави пророкували миттєву більшість у Верховній раді, лояльний уряд і можливість вибудовування всієї владної вертикалі.
09.03.2010
Дискутувати про те, чи мав Віктор Ющенко підстави та моральне право присвоїти звання Героїв України Степану Бандері і Роману Шухевичу, можна до нестями. Та поставимо питання інакше. На чому ґрунтується вся та буча, піднята спершу у Росії, а тепер і у Європі навколо присвоєння цих звань? На твердженні про їхню співпрацю з нацистами.
07.03.2010
Молода, амбіційна, з швидким розумом і нестримним польотом думки – Тимошенко з перших кроків її перебування у політиці зразу ж викликала до себе інтерес.15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...


05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти