Головна
07.03.2010
Перші укази Президента Віктора Януковича показали, що до своєї нової посади він не готовий: детального плану роботи навіть на найближчий час у нього немає. Навіщо ж Янукович йшов у президенти? Це питання у своїй колонці в журналі Корреспондент ставить Анатолій Гриценко.
06.03.2010
"Донецькі", що обіцяли створити коаліцію на цьому тижні, слова дотримали. Контури майбутньої більшості окреслилися як ніколи чітко – 243 голоси, а юридичне оформлення нової коаліції "без п'яти хвилин" відбулося. І тому Віктор Федорович вирушив у п'ятницю до Москви не з порожніми руками, а з переконаннями про те, що є і коаліція, і прем'єр – Микола Янович Азаров.
06.03.2010
Напередодні Жіночого дня, роздумуючи про роль жінки в українському суспільстві, мені хочеться, щоб справедливість восторжествувала, і в історії України було відмічено: Наталія Вітренко відстояла високу роль жінки в найскладнішій сфері – політичній. Я глибоко переконана – рано чи пізно таке трапиться.
04.03.2010
Коли новообраний Президент України Віктор Янукович вирішив зробити свій перший візит не в Москву, а в Брюссель, деякі російські газети написали, що Кремлю це рішення не сподобалося. І що нібито саме тому російська сторона надала очікуваному візитові Януковича якомога нижчий можливий статус – робочий.
03.03.2010
Вибори в Україні, нарешті, позаду. Перемога дісталася Віктору Януковичу, який, чесно кажучи, потрапив у дуже складну ситуацію.
03.03.2010
Перенесення місцевих виборів – тактична пауза, необхідна Партії регіонів для формування нової коаліції, а також частина великого коаліційного торгу з Блоком Литвина, НУНС і Компартією. Підоснова «розміну» така: що швидше відправлять у відставку Тимошенко, то швидше відбудуться місцеві вибори. Імовірно, 26 вересня 2010 року. Інтерес БЮТ полягає в тому, щоб вибори відбулися не раніше ніж через рік.
01.03.2010
Україна розраховує на розвиток діалогу щодо запровадження безвізового режиму для українців до країн ЄС.15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...


05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти