Головна
28.01.2009
"Які реальні речі необхідно зробити для забезпечення нормального життя в Україні і заохочення емігрантів до повернення на Батьківщину?" – з таким запитанням Центр правового аналізу та дослідження політичних ризиків звернувся до закордонного українства.
28.01.2009
"Чи здійснилися Ваші сподівання, мрії, бажання після виїзду закордон? Чи стало Ваше життя кращим? Це саме те, чого Ви хотіли досягти у своєму житті?" – на дане запитання Центру правового аналізу та дослідження політичних ризиків дали відповідь молоді люди, в тому числі студенти, що навчаються або працюють закордоном.
28.01.2009
"Чи відчувають українці дискримінацію, перебуваючи за межами рідної країни? Чи почуваєте Ви себе закордоном повноцінним членом суспільства?" – з такими запитаннями Центр правового аналізу та дослідження політичних ризиків звернувся до українців закордоном.
28.01.2009
Роль, яку відіграли видатні представники української діаспори у збереженні історико-культурної спадщини України, активізації її політичного життя, їх значення для гідного представлення України та українства на міжнародній арені, зрештою, для формування її сприятливого іміджу, безперечно, важко переоцінити.
10.12.2008
Керівник Центру правового аналізу та дослідження політичних ризиків Михайло Дяденко разом з іншими експертами розповів виданню Ринок.biz про ймовірну поведінку національної валюти.
24.10.2008
Центр правового аналізу та дослідження політичних ризиків 13–20 жовтня 2008 року провів електронне анкетування закордонних українців – громадських діячів, представників українських організацій трудових мігрантів щодо оцінки політичної ситуації, що склалася сьогодні в Україні. Активними в опитуванні виявились українці, які живуть в Польщі, Австрії, Латвії, Естонії, Росії, Італії та Німеччині.
04.10.2008
Проект Закону "Про соціальний захист осіб, які самостійно забезпечують себе роботою" покликаний захистити тих осіб, які працюють як правило нелегально, чи самі забезпечують себе фінансово не займаючись при цьому підприємницькою діяльністю.
15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...
05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


07.07.2016
6 липня 2016 року Посол Італії в Україні Фабріціо Романо вручив від імені Президента Італії народному депутату України Оксані Білозір високу державну нагороду Італійської Республіки – Орден Зірки Італії з присвоєнням звання «кавалер».


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти