Головна
24.10.2008
Центр правового аналізу та дослідження політичних ризиків 13–20 жовтня 2008 року провів електронне анкетування закордонних українців – громадських діячів, представників українських організацій трудових мігрантів щодо оцінки політичної ситуації, що склалася сьогодні в Україні. Активними в опитуванні виявились українці, які живуть в Польщі, Австрії, Латвії, Естонії, Росії, Італії та Німеччині.
04.10.2008
Проект Закону "Про соціальний захист осіб, які самостійно забезпечують себе роботою" покликаний захистити тих осіб, які працюють як правило нелегально, чи самі забезпечують себе фінансово не займаючись при цьому підприємницькою діяльністю.

04.10.2008
Проектом Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо громадян, які тимчасово перебувають за кордоном) пропонується надати громадянам, які тимчасово перебувають за кордоном (але не отримали вид на жительство) право на отримання пенсії з України.

04.10.2008
Центр правового аналізу та дослідження політичних ризиків запропонував депутатам ініціювати проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Податкова реформа в Україні: завдання та принципи реалізації.
04.10.2008
Постанова про проведення парламентських слухань на тему: "Соціальне страхування та соціальне забезпечення в Україні: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку".
02.10.2008
У випуску: Привид державної анархії; Законодавчі умови для "єдиного вікна"; Діяльність холдингів врегульовано; Мораторій на продаж с/г землі; Огляд законотворчості.
14.09.2008
Голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк відкрив ранкове засідання, запросив керівників депутатських фракцій на нараду для узгодження порядку денного і оголосив перерву на одну годину. Після її закінчення головуючий поінформував про ті питання, які керівники фракцій запропонували розглянули на пленарному засіданні.15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...


05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти