Головна
04.10.2008
Проектом Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо громадян, які тимчасово перебувають за кордоном) пропонується надати громадянам, які тимчасово перебувають за кордоном (але не отримали вид на жительство) право на отримання пенсії з України.

04.10.2008
Центр правового аналізу та дослідження політичних ризиків запропонував депутатам ініціювати проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Податкова реформа в Україні: завдання та принципи реалізації.
04.10.2008
Постанова про проведення парламентських слухань на тему: "Соціальне страхування та соціальне забезпечення в Україні: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку".
02.10.2008
У випуску: Привид державної анархії; Законодавчі умови для "єдиного вікна"; Діяльність холдингів врегульовано; Мораторій на продаж с/г землі; Огляд законотворчості.
14.09.2008
Голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк відкрив ранкове засідання, запросив керівників депутатських фракцій на нараду для узгодження порядку денного і оголосив перерву на одну годину. Після її закінчення головуючий поінформував про ті питання, які керівники фракцій запропонували розглянули на пленарному засіданні.
14.09.2008
Премьер-министр Украины Юлия Тимошенко выступает за неотложное внесение изменений в Конституцию Украины относительно децентрализации власти. Об этом она заявила сегодня во время совещания по вопросам формирования показателей проектов местных бюджетов на 2009 г., в котором принимают участие главы облгосадминистраций и мэры городов. Юлия Тимошенко отметила, что в частности, изменения в Основной Закон дадут возможность местным органам власти иметь собственные исполнительные структуры.
14.09.2008
Президент Украины Виктор Ющенко обещает распустить Верховную Раду и объявить досрочные парламентские выборы в случае, если в течение отведенного Конституцией Украины срока не будет сформирована новая коалиция.15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...
05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


07.07.2016
6 липня 2016 року Посол Італії в Україні Фабріціо Романо вручив від імені Президента Італії народному депутату України Оксані Білозір високу державну нагороду Італійської Республіки – Орден Зірки Італії з присвоєнням звання «кавалер».


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти