Законодавчі ініціативи

CLAPRI ініціював у Раді слухання з соціальної політики
Центр правового аналізу та дослідження політичних ризиків ініціював розробку та розгляд проекту Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Соціальне страхування та соціальне забезпечення в Україні: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку". Ініціатором внесення проекту Постанови виступили народні депутати України Оксана Білозір, Ярослав Сухий та ін.

Проект Постанови за №6279 було зареєстровано у парламенті 22.12.2004 р. Слухання пройли успішно, але на жаль рекомендації, які були підготовлені за результатами слухань, революційними не назвеш.

Питається - за що ж боролись?

Детальніше про проект Постанови можна дізнатися на офіційному сайті Верховної Ради України.
04.10.2008


15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...
05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


07.07.2016
6 липня 2016 року Посол Італії в Україні Фабріціо Романо вручив від імені Президента Італії народному депутату України Оксані Білозір високу державну нагороду Італійської Республіки – Орден Зірки Італії з присвоєнням звання «кавалер».


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти