Законодавчі ініціативи

Повернемо пенсії закордонним українцям
Фахівці Центру правового аналізу та дослідження політичних ризиків взяли участь у розробці проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо громадян, які тимчасово перебувають за кордоном).

Вищезазначений законопроект (реєстр. № 6118) було зареєстровано у Верховній Раді України 02.02.2005 р. за поданням народних депутатів України Білозір О.В., Білорус А.Г., Ващук К.Т.

Законопроектом пропонується закріпити за громадянами України, що тимчасово перебувають в інших державах, право на отримання пенсії з джерел на території України. Зокрема, за заявою таких осіб пенсія, в установлені законом терміни, виплачується їх уповноваженим представникам, перераховується на визначений банківський рахунок, або акумулюється на спеціальному рахунку в Пенсійному Фонді України та виплачується за першим зверненням.

Детальніше про проект Закону можна дізнатися на офіційному сайті Верховної Ради України.
04.10.2008


15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...


05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти