Законодавчі ініціативи

Самозахист самозайнятих
Фахівці Центру виступили співавторами проекту Закону про соціальний захист осіб, які самостійно забезпечують себе роботою (реєстр. № 7101), який було внесено на розгляд Верховної Ради України 23.02.2005 р. з ініціативи народних депутатів України Білозір О.В., Бондаренко О.Ф., Полянчича М.М., Іванчо І.В.

Метою Закону є сприяння держави соціальному захисту осіб, які самостійно забезпечують себе роботою, шляхом залучення їх до участі в системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування та соціального страхування.

Специфічне призначення даного Закону полягає в тому, що він спрямований саме на підтримку тих категорій громадян, які самостійно забезпечують себе роботою, працюючи без офіційного оформлення, та не виступають, таким чином, учасниками системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування та соціального страхування.

Детальніше про проект Постанови можна дізнатися на офіційному сайті Верховної Ради України. 
04.10.2008


15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...


05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти