Новини Центру

Чи присутня дискримінація українців закордоном?

"Чи відчувають українці дискримінацію, перебуваючи за межами рідної країни? Чи почуваєте Ви себе закордоном повноцінним членом суспільства?" – з такими запитаннями Центр правового аналізу та дослідження політичних ризиків звернувся до українців закордоном.

В сформованому суспільстві зазвичай дискримінація глибоко прихована, вважають учасники обговорення.

Дискримінація закордоном простежується, перш за все, через те, що Україна не є членом ЄС, що надзвичайно обмежує права та можливості українців.

Проте, молодь вважає, що існує не стільки дискримінація, скільки певна початкова адаптація до нового середовища перебування. Українці за кордоном мають певні незручності у спілкуванні та розумінні, труднощі в повсякденному житті, але вони виникають закономірно в будь-якому новому для людини середовищі, і чим воно новіше, тим такі речі частіше і яскравіше проявляються.

Якщо людина виїжджає закордон, то логічно, що вона повинна спочатку пережити певні види незручностей. І коли людина до них не готова, то й виникають такі думки про дискримінацію, вважає молодь.

Полегшує адаптацію і нівелює дискримінацію такий факт, як імідж українців, зауважимо – позитивний імідж.

Це – заслуга тих людей, які були тут раніше і торували дорогу собі і наступному поколінню важкою непосильною працею, незважаючи ні на що.

Молодь закордоння висловила також в якості позитиву й той факт, що чинний Президент  України завжди зустрічається з діаспорою під час візитів до інших країн.

І, насамкінець, молодь вважає, що дискримінація, перш за все, є проблемою психологічною. Людина не почувається дискримінованою, якщо не хоче себе так почувати. Якщо українці будуть пишатися Україною і поважатимуть своє, яким би воно не було, то і їх поважатимуть, де б вони не були.

CLAPRI

28.01.2009


15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...


05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти