Новини Центру

Міфи та факти про життя закордоном

"Чи здійснилися Ваші сподівання, мрії, бажання після виїзду закордон? Чи стало Ваше життя кращим? Це саме те, чого Ви хотіли досягти у своєму житті?" – на дане запитання Центру правового аналізу та дослідження політичних ризиків дали відповідь молоді люди, в тому числі студенти, що навчаються або працюють закордоном.

Один із респондентів висловив власну думку, що за час перебування закордоном, покращилося лише його матеріальне становище. Також респондент відзначив відмінності між Україною і Європою, наприклад, – це оточення, темп життя – набагато кращі, ніж в Україні.

"Змінити життя на краще" – це річ, яку можна зробити будь-де – і в Україні, і закордоном, все залежить від того, як мудро сама людина підійде до цього питання і чи хоче сама змінити своє життя на краще", – вважає наступний учасник обговорення.

Його думка така, що в переважній більшості люди їдуть закордон, бо хочуть змінити обстановку навколо себе, одноманітність рутинного життя, проте, що цікаво – через кілька років одноманітність приходить і закордоном. Хіба що людина почуває себе закордоном більш безпечно і матеріально стабільно.

CLAPRI

28.01.2009


15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...


05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти