Новини Центру

Громадянин України чи емігрант?

"Які реальні речі необхідно зробити для забезпечення нормального життя в Україні і заохочення емігрантів до повернення на Батьківщину?" – з таким запитанням Центр правового аналізу та дослідження політичних ризиків звернувся до закордонного українства.
Респонденти вважають, що основною проблемою є ставлення до людей та рівень життя в Україні. Першочерговими заходами для покращення життя є наступні:


1. Впорядкування чинного законодавства України (щоб закони нарешті почали працювати і забезпечували рівні умови для всіх).
2. Забезпечення політичної стабільності.
3. Підвищення заробітної плати держслужбовцям (лікарям, вчителям та ін.). Адже єдиний спосіб побороти корупцію – створити умови, щоб люди цінували свою роботу. А також: високі зарплати і пенсії, хороші дороги, гарні курорти і хороший сервіс та багато ін.


Низка респондентів виявила бажання повернутися в Україну після навчання закордоном, незважаючи на нестабільну соціальну й політичну ситуацію.


Також молодь закордоння зазначила, що люди їдуть з України не від того, що немає роботи, а тому, що на ту зарплату, яку виплачують, важко прожити, оскільки в суспільстві має місце корупція, хаос в законодавстві, стрімко зростаючі ціни та ще багато іншого.


Молодь також вважає, що майбутнє України залежить від кожного з нас, кожен повинен до чогось прагнути і робити все заради цього, але держава повинна допомагати, а не заважати.


На думку студентства, в Україні люди працюють, думають, намагаються щось змінити, та не завжди у них це виходить, оскільки наражаються на протидію. Багато хто не вірить в свої сили, проте, щоб люди почали вірити, їм потрібні конкретні приклади, конкретні зміни, а не пусті слова.

CLAPRI

28.01.2009


15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...


05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти