Експертиза

Курйози законотворчості: Заєць, Голуб та Комар переживають за заповідники

Депутати Верховної Ради України Іван Заєць, Олександр Голуб та Микола Комар ініціювали проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про природно-заповідний фонд України".

Згідно Пояснювальної записки до законопроекту, його прийняття надасть можливість вдосконалити порядок створення територій та об'єктів природно-заповідного фонду та врегулювати питання щодо порядку здійснення природоохоронних заходів з моменту створення установи та об'єкта ПЗФ; осилити систему державного контролю у сфері додержання вимог до режиму територій та об'єктів природно-заповідного фонду і т.і.

Проект Закону має бути винесений на розгляд Верховної Ради України у середу, 24 червня.

Звісно ж, законопроект з такими "екзотичними" ініціаторами має гарні шанси на прийняття.

Варто зазначити, що Головне науково-експертне управління Верховної Ради України, яке досить ґрунтовно підходить до підготовки висновків на законопроекти, в цей раз обмежилось лише одним зауваженням та рекомендувало прийняти законопроект за основу, в першому читанні. Прізвище експерта, який розглядав даний законопроект – Рибачек. До речі, чи не є такий висновок проявом "звіриної" корупції ?

А ще цікаво, чи дійсно депутати Заєць, Голуб та Комар, ініціювавши даний законопроект, переймалися проблемами "флори та фауни" із-за любові до неї?
А може це просто прикол?

CLAPRI

23.06.2009


15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...


05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти