Коментарі

Кого Президент РФ Д. Медвєдєв привітає з Днем Незалежності України?

Керівник Центру правового аналізу та дослідження політичних ризиків (CLAPRI) Михайло Дяденко вважає, що у російсько-українських відносинах склалась дуже цікава для експертів ситуація.

Так, у понеділок, 24 серпня Президент Російської Федерації має направити вітання Президенту України з Днем Незалежності. Зміст і форма цього вітання можуть дати відповідь на питання щодо подальшої політики Медвєдєва по відношенню до свого українського колеги.

"Тут цікавий момент. Дмитро Медвєдєв може адресувати вітання Віктору Ющенку, або ж привітати "український народ". Якщо буде другий варіант, це означатиме, що російська влада до кінця президентського терміну Ющенка ігноруватиме останнього і демонстративно очікуватиме обрання нового Президента України", вважає Дяденко.

Експерт також зазначив, що Ющенко для росіян – єдиний неприйнятний кандидат у Президенти, на відміну від кандидатів із трійки лідерів.

"І Янукович, і Тимошенко, і Яценюк, хто б із них не був обраний Президентом України, у стосунках з Росією будуть продовжувати політику Леоніда Кучми. Тобто, формальні розмови про дружбу, які не підкріплюватимуться практичними кроками.

Однак, жоден із трьох названих кандидатів, ставши Президентом, не буде піднімати питання вступу України в НАТО, що на сьогодні є головним болючим питанням для Російської Федерації", - підкреслив Дяденко.

CLAPRI

Довідково: 24 серпня 2008 р. Президент РФ Дмитро Медвєдєв привітав Президента України Віктора Ющенка з Днем Незалежності такими словами: 

«Наши государства объединяют многовековые духовно-культурные и исторические связи, схожесть национальных характеров и традиций, самые добрые чувства двух братских народов друг к другу.

Главную задачу вижу в том, чтобы не допустить растрачивания этого ценного капитала, доставшегося нам от предыдущих поколений, – бережно хранить и приумножать его.

В этой связи важно, чтобы совместные усилия были направлены на реальное укрепление двусторонних отношений, дальнейшее развитие экономического партнёрства, совершенствование взаимовыгодного инвестиционного сотрудничества. Не меньшее значение имеет взаимный учёт интересов в области внешней политики и безопасности, решение практических вопросов функционирования Черноморского флота Российской Федерации и его пребывания на территории Украины, а также конструктивное взаимодействие в гуманитарной сфере.

Убеждён, что вне зависимости от конъюнктурных перемен и преходящих политических тенденций российско-украинские отношения должны опираться на долговременные интересы наших народов и государств. Это позволит нам объективно и беспристрастно подходить к решению насущных вопросов, создаст необходимые условия для реализации огромного потенциала нашего взаимодействия».

21.08.2009


15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...


05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти