Україна сьогодні

Світова преса про вибори в Україні: Людина зі Сходу знову повернулася
Низка світових засобів масової інформації відреагувала на проведення другого туру виборів президента України.

The New York Times, Нью-Йорк, США

"З підірваною економікою України та її паралізованим помаранчевим урядом багато людей голосували у неділю з меншим ентузіазмом, ніж п'ять років тому. І Янукович, і Тимошенко - добре знайомі фігури, які під час передвиборчої кампанії лише перефразовували заяложені теми. А результати виборів відобразили географічне розділення України".

The Guardian, Манчестер, Велика Британія

"У 2004 році в України був шанс стати помаранчевою, але сьогодні її майбутнє стає сірим, точніше, біло-синьо-червоним - кольорів російського прапора. Тепер, коли більшість виборців віддали голоси за Віктора Януковича, прозахідні ідеї країни, які нація підтримала під час помаранчевої революції, зникли, не встигнувши реалізуватися".

The Wall Street Journal, Нью-Йорк, США

"Тріумф Віктора Януковича на президентських виборах України в неділю демонструє дивовижне повернення в політику вигнанця помаранчевої революції 2004 року. Януковича називають екс-злочинцем, прихильником жорсткого управління і бранцем Кремля, здатним повністю зупинити демократичний розвиток України і заблокувати її шлях до Європейського Союзу. Його історія нагадує роман Чарльза Діккенса: сирота, виріс у промисловому регіоні, член банди, двічі судимий, зумів стати прем'єр-міністром, перш ніж бути страченим вулицею. Однак, здається, саме він стане президентом України".

Ottawa Citizen, Оттава, Канада

"Попередні результати голосування сигналізують про повернення Януковича, названого маріонеткою Москви і вигнаного п'ять років тому, коли завдяки вуличним демонстраціям було опротестовано результати фальсифікованих виборів. Нинішня перемога Януковича може означати повернення України назад до "радянського господаря"- Росії. Якщо результати голосування визнають дійсними, Янукович буде першим президентом незалежної України, який не отримає 50% голосів виборців".

Spiegel, Гамбург, Німеччина

"Після другого туру президентських виборів Україна потрапила в політичний глухий кут. За попередніми результатами підрахунку більш ніж 95% голосів, лідер опозиції Віктор Янукович отримав невпевнену перемогу над своєю суперницею Юлією Тимошенко, яка може опротестувати підсумки виборів у суді. Тимошенко і Янукович однаково сильні: у кожного є підтримка половини країни, але жоден з них не здатен об'єднати Україну".

Frankfurter Allgemeine Zeitung, Франкфурт, Німеччина

"Людина зі Сходу знову повернулася. Віктор Янукович, якого п'ять років тому прогнала з політичної сцени України демократична помаранчева революція, звинувативши у фальсифікації виборів, тепер гордо заходить до будівлі Верховної Ради. Очевидно, саме цій людині, яка перебувала поза законом, Україна надасть найвищу посаду".

Neue Zuercher Zeitung, Цюріх, Швейцарія

"Для майбутнього України результати виборів означають труднощі. Чіткі співвідношення в боротьбі з економічною кризою, яких так потребує країна, не встановлено. Немає впевненості і в тому, наскільки новий президент буде дієздатним, чи налагодиться співвідношення сил у парламенті і чи не підуть за президентськими парламентські вибори".

Нагадаємо, за попередніми даними, лідер Партії регіонів Віктор Янукович перемагає на виборах Президента України. Розрив між Віктором Януковичем і Юлією Тимошенко перевищив 3%. 

Кореспондент

09.02.2010


Вересень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1  2
 3  4  5  6  7  8  9
 10  11  12  13  14  15  16
 17  18  19  20  21  22  23
 24  25  26  27  28  29  30
Україна сьогодні

—  ТЕСТУЄМО НОВУ ВЕРСІЮ САЙТУ РАЗОМ

—  ПриватБанк вирішує питання виплат вкладникам Криму - Оксана Білозір

—  Експерт пояснив, що стало провалом для української політики в 2016 році році

—  Президент Італії нагородив Оксану Білозір Орденом Зірки Італії

—  Корупційні ігри нафтогазових "патріотів"

—  Нафтогаз і "Укргазвидобування": новий корупційний скандал?

—  Поки ЦВК рахує голоси, лідери партій торгуються за крісла у Раді

—  Ремонт дорог "по-киевски": бессмысленный и беспощадный

—  Магнитные бури в Раде: Януковича обозвали Тимошенко, а чернобыльцев - афганцами

—  Праймеріз чи ще одна утопія?

—  Громадянське суспільство: між рибою і вудкою

—  Команда, яка прийшла до влади, говорить одне, а робить інше

—  Back in the USSR

—  Патріарх Кирило стане третьою людиною в Росії, якщо виконає Велику місію

—  Що таке Батьківщина і чому вони не патріоти

—  Після інавгурації Президента в Україні почався наступ на парламентаризм

—  Україна між "тут" і "там": як здобутися на українську владу?

—  Реформа освіти: кому потрібна 11-річка?

—  День народження Януковича - ярмарок марнославства

—  Суспільне телебачення: спроба №2

<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >>
Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти