Коментарі

Чи зміниться хід розслідування після звинувачень Путіна в катастрофі МН17?

Про це в коментарі "Слову і Ділу" розповів політолог, керівник Центру правового аналізу та дослідження політичних ризиків (CLAPRI) Михайло Дяденко, аналізуючи нову версію звіту групи Bellingcat про аварію МН17, в якій частина відповідальності за трагедію покладена на вищі чини армії РФ та Володимира Путіна.

"Звіт має скоріше інформаційний характер. Слідство триває й, безумовно, буде порушуватися питання причетності вищих керівних осіб РФ до цього теракту. Але тут необхідно розділяти інформаційну та юридичну складові. Звинувачення, які передаються до суду, не посилаються на такі факти, як оприлюднення інформації з якихось джерел, не пов'язаних зі слідством", – розповідає експерт.

"Це можуть враховувати з точки зору пошуку додаткових доказів, але для звинувачення це не є фактором, який може бути покладено саме до заключного звинувачення, яке передається до суду", – пояснив Дяденко.

Тобто, як уточнив політолог, для РФ це поганий знак, але юридичний бік відтворюватиметься пізніше, коли сторона обвинувачення збере всі докази й буде готова передати їх до суду.

"Розслідування цього теракту – це не той результат, що може бути отриманий протягом півроку", – підкреслив Михайло Дяденко.

"Слово і діло"

11.03.2016


15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...


05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти