Україна сьогодні

Нафтогаз і "Укргазвидобування": новий корупційний скандал?
Схоже, що специфічне розуміння патріотизму в ПАТ "Укргазвидобування" полягає не лише у встановленні "захмарних" (як для переважної більшості працюючих українських громадян) заробітних плат.

Принаймні, внутрішня переписка керівництва ПАТ "Укргазвидобування" з Директором з формування методології закупівель підприємствами сфери корпоративного управління НАК "Нафтогаз України" Романом Белягою, що стала надбанням соціальних мереж, дає підстави підозрювати корупційні дії під час проведення компанією тендерів, а також наявність російської посвідки на проживання в одного з керівників ПАТ "Укргазвидобування" (що в умовах агресії з боку РФ по відношенню до України, викликає, як мінімум, подив).

Так, в переписці Романа Беляги з Радником Голови Правління "Укргазвидобування" Андрієм Хоменком, пан Беляга дає поетапну інструкцію подачі документів на тендер, аби відсіяти можливі пропозиції від інших компаній та провести формальний тендер із заздалегідь визначеним підприємством-переможцем."Потрібне ТЗ, в якому ти повинен сформувати вимоги до угоди, і відповідно, твоя оферта буде цьому відповідати. З ринку треба намалювати дві оферти, які будуть або дорожчі, або не будуть відповідати ТЗ", - пише Беляга раднику Голови ПАТ "Укргазвидобування" Олегу Прохоренку.За інформацією ЗМІ, Андрій Хоменко є другом і довіреною особою Романа Беляги ще з часів роботи у російській "ТНК-ВР". Після того, як Белягу підвищили з посади радника Голови Правління НАКу Андрія Коболєва до директора департаменту майнових та корпоративних відносин, Хоменко став радником очільника УГВ.

З переписки також стало відомо, що Директор з питань матеріально-технічного забезпечення ПАТ "Укргазвидобування" Андрій Токар має посвідку на проживання у Російській Федерації.

У листі від 5 червня 2015 року Андрій Токар переслав своє резюме Роману Белязі для працевлаштування, де попросив видалити інформацію про російську посвідку на проживання."Тільки, прохання, інформацію в кінці про отримання виду на проживання в РФ - видали!!! Думаю, для роботодавців України ця інформація не дуже потрібна", - просить Андрій Токар директора дерпартаменту майнових та корпоративних прав НАК "Нафтогаз України" Романа Белягу.З переписки Романа Беляги з першим заступником Голови Правління ПАТ "Укргазвидобування" Олександром Романюком стало відомо яку зарплату отримує Андрій Токар. Так у тексті повідомлення, Беляга озвучував заробітну плату для Андрія Токаря орієнтовно 5 тисяч доларів.Отже, Адрій Токар, до призначення на посаду в "Укргазвидобування", проживав в російському Саратові і має посвідку на проживання в Російській Федерації. Працював на ВАТ "Саратовський НПЗ", ВАТ НК "Роснефть".

Нагадаємо, минулого тижня під будівлею "Укргазвидобування" бійці АТО, громадські активісти та звільнені працівники філій державної компанії вимагали звільнити проросійський менеджмент та поновити їх на роботі.

Раніше видання "Дзеркало тижня" повідомляло, що після зміни голови державної "Укргазвидобування" у червні цього року в її керівництво увійшли менеджери з РФ, зокрема, Андрій Токар який працював в топ-менеджменті Саратовського НПЗ, а сама держкомпанія оголосила низку тендерів на мільярди гривень, які "викликають великі підозри".

Як повідомлялося раніше, Генеральна прокуратура України порушила кримінальну справу проти керівництва ПАТ "Укргазвидобування" за фактом зловживання службовим становищем при закупівлі колтюбингового обладнання, що нанесло збитки державі понад 300 мільйонів гривень.

Крім того, гучний політичний скандал викликало повідомлення ЗМІ про те, що в кінці 2015 року Голова Правління ПАТ "Укргазвидобування" Олег Прохоренко призначив собі заробітну плату у розмірі 398 тисяч гривень на місяць.

Хотілося б вірити, що оприлюднена інформація, так само, як і інформація про заробітну плату у майже 400 тисяч гривень на місяць, викличе відповідну зацікавленість в українських правоохоронців.
Михайло Дяденко, CLAPRI
11.03.2016


Листопад 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1  2  3  4
 5  6  7  8  9  10  11
 12  13  14  15  16  17  18
 19  20  21  22  23  24  25
 26  27  28  29  30
Україна сьогодні

—  ТЕСТУЄМО НОВУ ВЕРСІЮ САЙТУ РАЗОМ

—  ПриватБанк вирішує питання виплат вкладникам Криму - Оксана Білозір

—  Експерт пояснив, що стало провалом для української політики в 2016 році році

—  Президент Італії нагородив Оксану Білозір Орденом Зірки Італії

—  Корупційні ігри нафтогазових "патріотів"

—  Нафтогаз і "Укргазвидобування": новий корупційний скандал?

—  Поки ЦВК рахує голоси, лідери партій торгуються за крісла у Раді

—  Ремонт дорог "по-киевски": бессмысленный и беспощадный

—  Магнитные бури в Раде: Януковича обозвали Тимошенко, а чернобыльцев - афганцами

—  Праймеріз чи ще одна утопія?

—  Громадянське суспільство: між рибою і вудкою

—  Команда, яка прийшла до влади, говорить одне, а робить інше

—  Back in the USSR

—  Патріарх Кирило стане третьою людиною в Росії, якщо виконає Велику місію

—  Що таке Батьківщина і чому вони не патріоти

—  Після інавгурації Президента в Україні почався наступ на парламентаризм

—  Україна між "тут" і "там": як здобутися на українську владу?

—  Реформа освіти: кому потрібна 11-річка?

—  День народження Януковича - ярмарок марнославства

—  Суспільне телебачення: спроба №2

<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >>
Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти