Експертиза

Відмову Садового від прем'єрства політологи назвали дезертирством
Прем'єріада неабияк затягнулася. І якщо так триватиме і далі, позачергові вибори неминучі. Так вважають політологи. А відмову Садового від посади голови уряду називають боязню відповідальності. Ось, власне, їх думки.

"Садовий боїться, що в нинішній ситуації при призначенні його Прем'єр-міністром, він не зможе керувати урядом, а в результаті рейтингами за цей уряд заплатить він, так само як заплатив Яценюк, хоча Яценюк винуватий.

З політтехнологічної точки зору це рішення можливо Садового і правильне, з точки зору політичної і соціальної - це політичне дезертирство.

Політик який назвався політиком, який назвався лідером партії в умовах тотальної кризи в якій живе країна не має права відмовитися від посади Прем'єр-міністра, інакше він повинен завершити свою політичну кар'єру", - говорить Руслан Бортник, політолог.

"Ми балансує на грані виборів. У Самопомочі на сьогоднішній день рейтинги впали в 2 рази в порівнянні з 2014 роком, тому зрозуміло, що "Самопоміч" не дуже б хотіла виборів сьогодні", - каже Кость Бондаренко, політолог.

"Садовий розуміє, що ситуація зараз в країні дуже складна соціально-економічна і він намагається піти від відповідальності. Для пана Садового такий підхід може він в короткочасному сенсі матиме значення, особливо в контексті дострокових виборів, але українці - вони ж не дурні, вони розуміють, що якщо він в такий скрутний час відмовляється взяти відповідальність на себе, значить це слабкий політик, і йому не можна довіряти країну і в інших випадках ", - говорить Михайло Дяденко, політолог.

21.03.2016


15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...
05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


07.07.2016
6 липня 2016 року Посол Італії в Україні Фабріціо Романо вручив від імені Президента Італії народному депутату України Оксані Білозір високу державну нагороду Італійської Республіки – Орден Зірки Італії з присвоєнням звання «кавалер».


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти