Коментарі

Чого очікувати від "Самопомочі", якщо фракція піде в опозицію? Експерт

Пожертвувавши своєю участю в коаліції, можливо, навіть здавши посади у Верховній Раді, "Самопоміч" може розв'язати собі руки для жорсткої критики влади.

Про це в коментарі "Слову і Ділу" розповів політолог Михайло Дяденко, аналізуючи інформацію про те, що "Самопоміч" не бере участі в переговорах щодо нового уряду.

"Самопоміч" не хоче брати участь у цьому процесі, оскільки розуміє, що нові підходи не застосовуються. Уряд знову буде заручником фінансово-промислових груп і, відповідно, позитивної роботи чекати не слід. Тому "Самопоміч" і не хоче брати на себе відповідальність за роботу такого уряду", – розповідає політолог.

Як зазначив експерт, якщо зараз буде сформована коаліція у форматі чотирьох політичних сил, а "Самопоміч" залишиться за бортом, то ми отримаємо опозицію у ВР, тому що зараз яскравої опозиційної сили немає.

"Опозиційний блок" і депутатські групи досить синхронно голосують у потрібних для Банкової випадках", – підкреслив експерт.

"Якщо "Самопоміч" піде й стане системною опозицією, а представники фракції не будуть представлені в Уряді, то у неї будуть достатньо сильно розв'язані руки, щоб жорстко критикувати і Уряд, і Президента. Тим більше, що поле для критики зараз досить широке", – вважає Дяденко.

Підсумовуючи, політолог наголосив, що пішовши з виконавчої влади, "Самопоміч" розв'яже собі руки для критики влади. Таким чином Садовий підсилює свої позиції як кандидат у Президенти", – проаналізував ситуацію політолог.

"Слово і діло"

23.03.2016


15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...


05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти