Коментарі

Перед візитом до США Порошенку потрібно позбутися Шокіна
Про це в коментарі "Слову і Ділу" розповів політолог Михайло Дяденко, аналізуючи інформацію про те, що в "БПП" хочуть проголосувати за відставку прем'єра та генпрокурора цього тижня.

"Президент збирається до США й, безумовно, це питання йому точно поставлять. Тому зараз йому краще їхати без такого непотрібного "багажу у валізі", як Шокін. Шанси на відставку Шокіна досить високі, навіть незважаючи на те, що нового "ручного" кандидата поки не знайшли", – пояснив він.

"Луценко навряд чи стане новим генпрокурором. Усі вже бачили його діяльність на постаді міністра внутрішніх справ. Особливо видатних результатів не було", – підкреслив експерт.

Політолог переконаний, що для Президента зараз важливіший сам факт голосування за звільнення Шокіна, ніж навіть питання призначення нового.

"Він поїде за океан із тим фактом, що фігура, яка стала для багатьох подразником, уже звільнена", – зазначив він.

"Щодо прем'єра, то наразі остаточних домовленостей немає й "НФ" до останнього бореться. Якщо Яценюк піде на компроміс щодо формування нового уряду, то, можливо, наполягатиме на тому, щоб на посадах залишились Аваков, Петренко та один-два міністри за квотою "НФ" увійшли до нового уряду", – міркує експерт.

"Батьківщина" та "РПЛ", можливо, підтримають Гройсмана, позиція "Самопомочі" є незрозумілою, але є ще депутатські групи.

"Потенційно голоси за Гройсмана є", – констатував Михайло Дяденко.

29.03.2016


15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...


05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти