Коментарі

Політологи не вірять в життєздатність нової коаліції
Якщо лебідь, рак і щука все-таки впряжуться в коаліційний віз, то як довго він буде їхати? І чи зможуть члени фракції, які через низькі рейтинги бояться перевиборів, спокійно спати? Наскільки життєздатною може бути коаліція, за яку нині так торгуються? Ми попросили пояснити експертів.

"Немає впевненості, що ця коаліція проіснує довго, так само як і ще майбутній Кабмін, якщо він буде все-таки сформований, що він принесе ефективність у своїй роботі і будуть досягнуті результати.

І уряд, і парламент досягли певної критичної точки, коли вже зубожіння громадян таке, що далі так не можна і потрібно провину на когось покласти і левова частка "заслуги" того, що ми зараз маємо - в уряді Яценюка. І щоб не нести відповідальності за цей уряд.

Все більше і більше і політичних представників політсил і чиновників схиляються до того, що перевиборів не уникнути, що такі перевибори можуть восени відбутися", - говорить політолог Михайло Дяденко.

"Кардинально, звичайно, нічого не зміниться. І всі це розуміють. Інше питання як надовго цієї коаліції вистачить. Виходячи з того, як вони збираються з перервами, канікулами, то до осені вони дотягнуть точно. А ось до весни дотягнуть? Думаю, ні.

Ніхто не знає якою буде коаліційна угода. І найголовніше що я думаю, ми не побачимо проривної програми уряду. Ніхто її не заявить. Потім знову буде проблема всередині парламенту. Парламент все більше і більше не відповідає структуризації суспільства політичного. Уже зовсім інші політсили могли б прийти в парламент. Якби вибори змогли пройти сьогодні", - вважає політолог Денис Богуш.30.03.2016


15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...


05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти