Коментарі

У країні склалася ситуація, коли вигідніше бути в опозиції, ніж при владі - експерт
Заява Тимошенко є дещо запізнілою, оскільки де-факто вона і так постійно веде опозиційну риторику.

Таку думку в коментарі "Слову і Ділу" висловив політолог Михайло Дяденко, аналізуючи інформацію про те, що лідер фракції "Батьківщини" Юлія Тимошенко офіційно заявила про перехід в опозицію.

"Зараз відбувається змагання фракцій за те, щоб бути в опозиції. Соціально-економічна ситуація в країні така, що в опозиції бути вигідніше, ніж бути владою. Буде конкуренція між "Батьківщиною", "Самопоміччю» та "РПЛ". Хтось із цих сил займе ключове місце в опозиційній ніші", - міркує експерт.

Як підкреслив Дяденко, "Опозиційний блок" та інші парламентські сили тільки на словах знаходяться в опозиції, але в зручних для Банкової випадках підтримують потрібні голосування. Якраз зараз країні потрібна більш гостра опозиція.

На його думку, Тимошенко було б вигідніше стати частиною парламентської більшості, тому що тоді вона могла б нав'язувати свою точку зору і бути тієї ж опозицією, але в коаліції.

"З іншого боку, ті умови, які були продиктовані Тимошенко, озвучувалися для того, щоб мати можливість відкинути запрошення в коаліцію і не брати участь в коаліційному процесі. Вони заздалегідь були сформовані як нереальні"- проаналізував ситуацію Михайло Дяденко.

09.04.2016


15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...


05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти