Коментарі

Як розвиватимуться події далі? Яка доля чекає Україну на шляху до Євросоюзу? Ось що кажуть політологи
"Це питання місяця. Я думаю, що дискусія в самих Нідерландах займе тиждень-другий. Після цього це буде обговорюватися на рівні Євросоюзу і через місяць ми будемо мати приблизне розуміння яким чином це позначиться на перспективах української євроінтеграції.

Очевидно, нас очікують дуже довгі переговори без чітких рішень. А після цього рішення буде знайдено, але тільки в сфері політики. Підкреслюю, що угода про асоціацію між Україною та ЄС вже працює. Економічна частина вже працює. Навряд її хтось буде міняти", - говорить політолог Сергій Таран.

"Ці результати будуть враховуватися. Далі, ратифікація голландським парламентом буде припинена повністю асоціації. Але при цьому угода про зону вільної торгівлі з ЄС, вона буде діяти, але на тимчасовій основі. У Європі поки припиняться будь-які розмови про можливе членство України в ЄС. Ця тема на час буде знята. Поганий варіант - це коли такі референдуми можуть пройти ще в ряді ключових країн", - говорить політолог Вадим Карасьов.

09.04.2016


15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...


05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти