Коментарі

Який крок АП може спровокувати звільнення Саакашвілі? Експерт
Сакварелідзе вже давно став політичною фігурою і зараз будь-які переслідування, якісь юридичні кроки навряд чи можливі.

Про це в коментарі "Слову і Ділу" розповів політолог Михайло Дяденко, аналізуючи заяву Давида Сакварелідзе, який очікує репресій проти себе і Саакашвілі, і ситуацію навколо оголошення підозри Касько з боку ГПУ.

"На даний момент звинувачення на адресу Саакашвілі або Сакварелідзе викличуть хвилю негативу в сторону влади. Максимум що може бути - це проведення інспекції з боку АП з приводу стану справ в області та визнання його незадовільним. Відповідно, після цього буде звільнення Саакашвілі, але це лише посилить його позиції як політика, тому такий крок малоймовірний", - пояснює Дяденко.

На його думку, негативні кроки в бік Саакашвілі працюватимуть тільки в його користь, тим більше, що влада ніяких вдалих реформ запропонувати не може.

"В Одеській області складна ситуація, пов'язана з корупцією, сепаратистськими рухами. Саакашвілі, критикуючи зараз ГПУ і СБУ за бездіяльніст , кладе слова на вдалий грунт, щоб посилити свої позиції", - зазначив політолог.

Однак не варто забувати, що від Саакашвілі очікували більш конкретних справ, і багато задекларованих ними обіцянрк так і не були виконані, тому рейтинг він втратив.

"У Саакашвілі зараз є шанс створити свій антикорупційний рух і перейти на національний рівень", - підкреслив Михайло Дяденко.

Що стосується дій ГПУ щодо Касько, то політолог зазначив, що той просто порушив певний принцип, який десятиліттями сповідається в українській політиці - не виносити сміття з корпоративного органу.

13.04.2016


15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...


05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти