Коментарі

Хто очолить фракцію "БПП", якщо Луценко призначать в ГПУ? Експерт.
У "БПП" немає яскраво вираженого політичного лідера, який міг би очолити фракцію.

Про це в коментарі "Слову і Ділу" розповів політолог Михайло Дяденко, аналізуючи можливе призначення Юрія Луценка на посаду глави ГПУ та ймовірних кандидатів на роль глави фракції "БПП".

"У "БПП" немає яскраво вираженого політичного лідера, який міг би очолити фракцію та стати авторитетом для більшості депутатів після переходу Луценко до ГПУ", – констатував політолог.

"Якщо виходити з того, що такий політик на посаді лідера фракції просто виконуватиме завдання технічного та інформаційного забезпечення й водночас не буде лідером, що має підвищувати авторитет фракції, то такі люди в "БПП" є", – міркує Дяденко.

Експерт вважає, що кандидатура Кононенка на цю роль є досить конверсійною, і якщо така пропозиція висуватиметься, то викличе у фракції внутрішні конфлікти.

"Сумнівно, що Кононенко здатен об'єднати фракцію", – підкреслив він.

Скоріш за все, це може бути хтось із не таких відомих і медійних персонажів. Можливо, Руслан Князевич. Але яскравого кандидата поки що немає.

22.04.2016


15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...


05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти