Коментарі

Приїзд ревізорів Єврокомісії - це останнє попередження Європи
Про те, якими можуть бути результати цього моніторингу, ми запитали у політологів.

"Якщо будуть знайдені порушення, то вони, думаю, пов'язані з відсутністю досвіду правильного документованого використання фінансових ресурсів. А ось ця звичка працювати вручну може підвести українську владу.

Якщо будуть знайдені такого роду порушення, то Генпрокуратура і новий генпрокурор, роботу якого чекають для того, щоб оцінювати наскільки правильним було це обрання, повинен буде розібратися з цією справою.

Це справа честі нового генпрокурора відповісти на всі заклопотаності і питання, пов'язані з витратою фінансових коштів наданих Європою. Тепер, коли романтичні відносини пішли на другий план і починає домінувати жорсткі прагматичні відносини, треба буде відповідати за всіма векселями, за всіма авансами, які ми взяли у наших європейських партнерів", - вважає політолог Вадим Карасьов.

"Причина, чому їдуть, власне, якщо відштовхуватися від фактів, а не від припущень, то помітно різке зміщення у бік негативу інформаційного балансу на тему України європейських ЗМІ.

Кількість негативних матеріалів йде по наростаючій. Це означає, що підозра про те, що фінансова допомога, західні кредити використовуються далеко не завжди за призначенням, корупція нікуди не зникла в вищих ешелонах української влади. Ці припущення, очевидно, знаходять якісь підтвердження.

Зовні, за фактом і за паперами, буде виглядати дуже красиво, але це знак, очевидно попередження. Власне кажучи, це одна з цілей які позначив як пріоритет Юрій Луценко в якості генерального прокурора. Але перш за все для суспільства важливо щоб генеральний прокурор зумів протягнути караючу руку закону не тільки до мерзотників, які представляли попередню владу, а й нинішнім", - говорить політолог Андрій Золотарьов.

"Загальна сума допомоги, яка була надана за роки після Майдану, становить понад 4 млрд гривень. Комісія повинна донести до Європарламенту чи розуміє новий уряд виклики які стоять перед ним, або залишаться за межею ті корупційні скандали і величезні зловживання, які були донесені до представників Європарламенту.

Завдання комісії - донести, можливо, останній раз, що європейські структури більше не бажають фінансувати корупцію в Україні. Це повинно бути останнє попередження, що Україна повинна, нарешті, провести реформи", - вважає політолог Михайло Дяденко.


17.05.2016


15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...


05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти