Коментарі

Експерт пояснив, чому "БПП" зробив ставку на Гриніва замість Кононенка
Більш важливим є той факт, що якщо не вдасться утримати той рівень, який є зараз, і ситуація в країні буде погіршуватися, для "БПП" як правлячої фракції це буде загрозою.

Про це в коментарі "Слову і Ділу" розповів політолог Михайло Дяденко, аналізуючи інформацію про те, що новим головою фракції "БПП" став Ігор Гринів.

"Логічно, що фігура Кононенка викликає у багатьох відторгнення, й будь-які ходи з його участю могли б сприйматися негативно. Відповідно, був обраний такий компромісний варіант – Ігор Гринів", – констатував Дяденко.

Крім того, на думку експерта, не варто вважати, що "БПП" може опинитися на межі якогось внутрішнього конфлікту, розколу.

"Звичайно, конкуренція всередині фракції може розвиватися, окремі депутати або групи можуть ініціювати свої політичні проекти, але це не буде всередині "БПП". Зараз у самій партії боротьби між тими, хто претендує на лідерство, немає", – пояснює він.

Водночас політичний експерт Анна Малкіна дотримується протилежної думки та вважає, що всередині "БПП" змінюються зараз угруповання, в яких є ідеологічні розбіжності та конкуруючі інтереси в економічних питаннях, тому взагалі може виникнути питання про розпад фракції.

18.05.2016


15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...


05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти