Коментарі

Геращенко може стати компромісною кандидатурою на посаду глави "БПП" – експерт
Кличко насправді був "сірим кардиналом" для "БПП", але не лідером.

Про це в коментарі "Слову і Ділу" розповів політолог Михайло Дяденко, аналізуючи інформацію про те, що Віталій Кличко подав у відставку з посади глави "БПП".

"Реальні важелі управління Кличко втратив ще з того часу, коли відбулося формальне об'єднання партій "УДАР" та "БПП", – констатував Дяденко.

Наразі, як припустив експерт, кандидатура Ірини Геращенко цілком може стати компромісною.

"Для Геращенко це буде непростим завданням, оскільки потрібно буде мобілізувати партію, привести її до певного етапу, після якого можна буде вважати, що партія існує не лише на папері, а як інституційний організм. Наразі складно сказати, які організаторські здібності в цьому ключі має Геращенко", – вважає політолог.

Насправді, за всі роки існування партії в цьому форматі розбудови політсили як такої на місцях майже не відбувалося й не було великої партійної конкуренції.

"Зараз посада голови – це роль провідника партії, якому доведеться оживити її", – підкреслив експерт.

27.05.2016


15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...


05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти