Коментарі

Експерт про голосування за зміни до КУ: події розвиватимуться так, як хочуть в АП
Голосування за зміни до Конституції продемонструвало ту конституційну більшість, яку ми маємо.

Про це в коментарі "Слово і Ділу" розповіла конфліктолог Тетяна Лупова, аналізуючи голосування у ВР за зміни до Конституції в частині правосуддя.

"Головне, що потрібно розуміти, – це не найважливіші зміни до Конституції, які будуть, а лише репетиція", – підкреслила експерт.

"Зрозуміло, що із "Самопоміччю" або без, із іншими фракціями чи без них, будь-яким зручним способом, але події розвиватимуться так, як того хочуть на Банковій", – констатувала вона.

Відповідно, на її думку, зараз чітко показано, що в нас є провладна більшість у всіх її проявах: Президент, президентський Кабмін та президентська ВР.

Водночас політолог Михайло Дяденко вважає, що у випадку з голосуванням за зміни до КУ так лягла карта й збіглися інтереси.

При цьому, як припускає експерт, наступні голосування можуть проходити з таким же розкладом.

"Керівники політичних сил уже сформували своє бачення й ситуація повториться як зі змінами до КУ, так і з іншими голосуваннями", – зазначив Дяденко.

Додамо, що за зміни до Конституції в частині правосуддя проголосували 335 депутатів.

05.06.2016


15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...


05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти