Коментарі

Експерт пояснив, чому "Самопоміч" може піти з політичної арени
Фракція "Самопомочі" в нинішньому розкладі політичних сил займає позицію вередливої дитини.

Про це в коментарі "Слову і Ділу" розповів політолог Михайло Дяденко, аналізуючи голосування у ВР за низку законопроектів, зокрема за зміни до КУ та встановлення мовних квот, і позицію фракції "Самопомочі", яка в обох випадках не дала жодного голосу.

"Фракція робитиме все всупереч. Подібна поведінка властива цій політичній сили. "Самопоміч" прийшла до парламенту на хвилі розчарування виборців у інших політичних проектах і на той момент отримала дуже високий результат", – міркує Дяденко.

На його думку, керівництво партії досі перебуває в стані ейфорії, незважаючи на те, що реальна ситуація змінилася.

"Безумовно, така позиція, яку зараз займає фракція, є неконструктивною та нелогічною для відповідальної політичної сили", – констатував він.

"Неможливо уявити, що в демократичній країні якась політична сила рішення, необхідні для країни, без будь-яких пояснень провалює або заперечує, як це відбувається в нас", – підкреслив політолог.

За його словами, якщо "Самопоміч" продовжить займати таку позицію, то українські виборці зарахують її до тих політсил, яким не місце в політичному списку взагалі.

05.06.2016


15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...


05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти