Коментарі

Чи протягне ВР закон про вибори на Донбасі до кінця сесії? Експерт
Скоріш за все, дата 14 липня обумовлена тим, що це фактично останній пленарний день Ради цієї сесії, але вельми сумнівно, що таке голосування можливе.

Про це в коментарі "Слову і Ділу"розповів політолог Михайло Дяденко, аналізуючи заяву нардепа від "Самопомочі" Романа Семенухи про те, що 14 липня у ВР планують ухвалити закон про вибори на Донбасі.

"Дуже складно буде зібрати голоси та утримати депутатів до 14 липня. Це фактично кінець сесії й багато депутатів роз’їдуться достроково", – пояснив Дяденко.

Крім того, за його словами, навіть якщо говорити, що голоси під цей законопроект будуть брати у інших фракцій, навіть "Опоблоку", зібрати потрібну кількість буде складно.

Другий бік у цій ситуації, як пояснив експерт, звичайно, в тому, що ухвалення цього законопроекту очікують від України й це вимога "мінського формату".

"Інше питання, що ухвалення законопроекту та його реалізацію потрібно розмежувати", – підкреслив політолог.

Водночас, як зазначив експерт, зараз Україна як об'єкт міжнародної політики є ослабленою через низку суб'єктивних та об'єктивних причин і повноцінну відсіч, в тому числі можливій військовій агресії, ми дати не зможемо.

22.06.2016


15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...


05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти