Коментарі

Експерт: Савченко – яскравий приклад того, що не має бути жодних "ікон"
Якби Савченко не було, то її, напевно, варто було б вигадати.

Таку думку в коментарі "Слову і Ділу" висловив політолог Михайло Дяденко, аналізуючи прес-конференцію Надії Савченко, на якій прозвучали одіозні заяви.

"Певною мірою, феномен Савченко був корисним для України, але він принесе чимало всіляких проблем. Вже вкотре в дуже яскравій та гострій формі зараз відбувається демонстрація того, що не має бути жодних "ікон" і кумирів, а наше життя може змінитися лише тоді, коли ми самі почнемо щось робити. Наприклад, голосувати відповідально й за правильних політиків, виходячи з того, що вони зробили", – міркує Дяденко.

Крім того, за словами експерта, Савченко стає проблемою для "Батьківщини".

"Батьківщина" піариться на питанні тарифів, давно має свою чітку позицію, вигідну для неї. Зараз Савченко руйнує все своїми неоднозначними та гострими заявами. Звісно, що народне обурення, яке вже спостерігається, певним чином позначається й на "Батьківщині". Якщо Надія Савченко продовжуватиме діяти так само, то її, скоріш за все, просто попросять піти з фракції", – вважає політолог.

Резюмуючи, експерт зазначив, що жодного політичного майбутнього в Савченко бути не може.

03.08.2016


15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...


05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти