Коментарі

Як би не назвали формат переговорів, ключовою буде позиція Меркель – експерт
Росія не вперше змінює свої позиції, тому це вже передбачувано.

Про це в коментарі "Слову і Ділу" розповів політолог Михайло Дяденко, аналізуючи заяву Дмитра Пєскова про те, що "нормандський формат" продовжує існувати, а Москва готова до переговорів.

"Скоріш за все, дипломатичними каналами до РФ донесли, що будуть негативні наслідки в разі відмови продовжувати переговори в "нормандському форматі". Путін зробив такий крок, щоб побачити реакцію Заходу. Вона була, просто не настільки публічна", – пояснює Дяденко.

На його думку, як би не називався формат переговорів, вирішальну роль у них грати саме Німеччина.

"Як би не називався формат, ключову роль гратиме Німеччина як європейський лідер", – підкреслив експерт.

Також, за його словами, дуже сумнівно, що формат зміниться після виборів президента США.

"Ключовою залишається позиція Меркель. Путін уже давно не сприймає Обаму як гравця та не розуміє, як можна віддати владу. Конфлікт все одно відбувається на території Європи й роль Німеччини не може бути зменшеною", – вважає Михайло Дяденко.

01.09.2016


15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...


05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти