Коментарі

Експерт пояснив, що змусило депутатів відмовитися від підвищення своєї зарплати
Після повідомлень про підвищення зарплат нардепам зросло соціальне напруження, що, безумовно, лякає владу.

Про це в коментарі "Слову і Ділу" розповів політолог Михайло Дяденко, аналізуючи заяву спікера ВР Андрія Парубія щодо того, що депутати погодилися скасувати підвищення своєї зарплати.

"Нові тарифи, платіжки за "комуналку", триває підвищення цін на продукти, посилюється інфляція – все це посилює невдоволення людей. Реакція суспільства показала, що краще дати задній хід. Скоріш за все, це рішення буде ухвалено", – пояснює Дяденко.

Проблема в тому, додав політолог, що немає єдиної політики в сфері нарахування зарплати держслужбовцям і тим працівникам, які зайняті в компаніях, що перебувають у держвласності.

Зарплати варіюються від двох тисяч до кількох мільйонів гривень. Такого розриву немає в жодній країні світу.
Проте, припустив експерт, зараз вдасться уникнути соціального вибуху в суспільстві.

На його думку, це може відбутися, лише якщо процес очолить якась абсолютно нова політична сила, причому створена або за участю авторитетних військових, або пов'язана з добровольчим рухом.

"У такому разі посилення негативних процесів буде. Але поки немає такої сили. "Азов" – не варіант через зв'язки з Аваковим", – проаналізував ситуацію Михайло Дяденко.

01.11.2016


15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...


05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти