Коментарі

Експерт пояснив, чому Україна сама віддаляється від окупованого Донбасу
Блокади, обмеження та заборони – це радше негативні рішення, оскільки українські товари просто витіснені товарами РФ.

Про це в коментарі "Слову і Ділу" розповів політолог Михайло Дяденко, аналізуючи позицію Георгія Туки, який розкритикував політику Кабміну та заявив, що запровадження заборон щодо окупованого Донбасу лише ускладнює ситуацію.

"Крім взаємних збитків і для окупованих територій Донбасу, і для України, жодних інших наслідків заборони не несуть", – констатував Дяденко.

Крім того, заборони лише сприяють розвитку контрабанди, відповідно криміналізації відносин.

"Зовсім по-іншому потрібно вживати заходів, спрямованих на санкційну політику щодо тих, хто підтримує сепаратизм", – підкреслив він.

"Наприклад, організувавши виплати жителям окупованих територій, можна було здійснювати ці виплати за наявності підпису у відомості та за згодою з тим, що Україна є незалежною державою. Ми самі віддаляємо Донбас", – аналізує політолог.

Серед тих, хто, можливо, "заражений вірусом сепаратизму", проживають люди, які вважають Україну своєю батьківщиною. Виходить, що ми всіх розглядаємо на одній хвилі й зовсім не ранжируємо, як люди ставляться до ситуації, до України, вважає експерт.

"Зараз ми всіх караємо однаково замість того, щоб знайти спосіб більш тонко вплинути на ситуацію", – проаналізував Михайло Дяденко.


26.11.2016


15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...


05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти