Коментарі

Антиросійська резолюція ООН щодо Криму: значення для України та оцінка експертів
Резолюція Генасамблеї ООН – це важливий крок для України в питанні повернення Криму.

Таку думку в коментарі "Слову і Ділу" висловив політолог Михайло Дяденко, аналізуючи інформацію про те, що Генасамблея ООН ухвалила резолюцію, якою визнала РФ окупантом, а Крим – окупованою територією.

"Ухвалена резолюція фіксує певний стан речей, які відбулися, фіксує російську агресію, належність Криму Україні. Звичайно, для нас це важливий документ, оскільки це міжнародне рішення й до уваги його зобов'язані будуть взяти всі цивілізовані країни світу, в тому числі й у судових справах", – пояснив політолог.

Можливо, зауважив він, резолюція не стане визначальним фактором у судовій практиці, але в цій ситуації для нас більш важливим є аспект підтвердження фактично всім світом належності Криму Україні.


26.11.2016


15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...


05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти