Коментарі

Що більше РФ вплутується у війну в Сирії, то більше потрапляє в пастку – експерт
В ООН дійсно розуміють, що РФ застосує право вето в Радбезі ООН, але ця ситуація має інші аспекти.

Про це в коментарі "Слову і Ділу" розповів політолог Михайло Дяденко, аналізуючи інформацію про те, що Росія та Китай вкотре заблокували резолюцію ООН щодо Алеппо.

"Виносячи це питання на голосування та не досягаючи вже не вперше результату, всі розуміють, що рішення РФ заблокує, але тим самим ключові гравці виносять питання про загальне реформування Ради безпеки ООН як інституції", – розмірковує Дяденко.

Крім того, підкреслив експерт, такий підхід, незважаючи на розуміння того, що резолюція буде відхилена, – це дипломатичний хід, який дозволяє накопичувати аргументи, щоб звинувачувати саме РФ у війні в Сирії.

"Це додатковий аргумент до того, що РФ протидіє мирному врегулюванню ситуації, порушує міжнародне право, підтримує Асада, який веде свій народ до геноциду. Все це єдиний пазл для дипломатії. В міжнародній практиці такі кроки також застосовують", – пояснює політолог.

До того ж, зауважив він, це питання має інформаційну складову.

"Уряди країн антиасадівської коаліції свої невдачі у вирішенні сирійського конфлікту мають можливість перекладати на РФ", – додав політолог.

На його переконання, що більше Росія вплутується в сирійський конфлікт, то більше потрапляє в пастку.

"Країни коаліції бачать, що ситуація все далі й далі "в'яне", й саме РФ є винуватцем того, що відбувається", – проаналізував Михайло Дяденко.

14.12.2016


15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...


05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти