Коментарі

Експерт розповів, чи виллється вбивство посла РФ в Анкарі в конфронтацію Ердогана та Путіна
Навряд чи в цій ситуації вбивство якось вплине на відносини РФ і Туреччини, які насправді й без того непрості.

Таку думку в коментарі "Слову і Ділу" висловив політолог Михайло Дяденко, аналізуючи ситуацію із вбивством посла РФ у Туреччині.

"Відносини між країнами радше декларативні. Туреччина робить усе необхідне, щоб відстоювати свої інтереси. Хоча дійсно виглядає так, що Анкара йде на якісь поступки, робить певні жести в бік Росії, але тим не менше конфронтація досить серйозна. Вона просто не така очевидна, не на поверхні, а наразі ще й вдало прихована", – аналізує політолог.

За його словами, відносини більше тримаються на інтересі Туреччини, й доти, доки Анкарі буде вигідно, вона робитиме вигляд, що все стабільно й співробітництво розвивається. У той момент, коли інтереси Туреччини та РФ розійдуться, можлива нова конфронтація.
"Безумовно, якщо вбивають посла, а країна не змогла забезпечити охорону, то це поразка для неї. З іншого боку, з огляду на ставлення турків до Росії, це викликає певний резонанс у суспільстві, яке може сприймати це як певну помсту", – проаналізував ситуацію Михайло Дяденко.


06.01.2017


15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...


05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти