Коментарі

"Ланч Пінчука": експерт пояснив, чому тема України залишилася в тіні
Український Давос був одним із головних заходів лобіювання інтересів України в рамках форуму. Але цьогоріч тема України обговорювалася набагато менше, ніж раніше.

Про це в коментарі "Слову і Ділу" розповів політолог Михайло Дяденко, підбиваючи підсумки форуму в Давосі та оцінюючи традиційний "ланч Пінчука".

"Цього року в Давосі Україна не була ключовою темою. Причин для такого розкладу декілька. По-перше, стаття Пінчука, яка викликала скандал та нерозуміння не лише в межах України, але й серед міжнародних партнерів. Щоб згладити певною мірою ситуацію, частина людей проігнорували захід узагалі, а частина – обмежилися заходами в рамках форуму", – пояснив політолог.

"Попередні роки ланч Пінчука був майданчиком для неформальних переговорів української дипломатії з міжнародними партнерами. Цього року через скандальну статтю Пінчука цей майданчик майже не працював", – вважає Михайло Дяденко.

Раніше, Віктор Пінчук опублікував статтю у Wall Street Journal, в якій заявив, що Україна має пожертвувати включеним Кримом заради миру з Росією. В АП відповіли олігарху й наголосили, що жодних "торгів територіями" не буде.

30.01.2017


15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...


05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти