Коментарі

«Кримнаш»: на півострів чекають скрутні часи й кримчанам доведеться з цим змиритися
Росія від початку прорахувалася з Кримом: світове співтовариство відреагувало несподіваним для російської сторони чином - засудженням та невизнанням анексії. Більше того, провідні країни світу запровадили проти Кремля жорсткі санкції.

Про це в коментарі "Слову і Ділу" розповів політолог Михайло Дяденко, оцінюючи визнання керівництвом Кремля того, що ситуація на півострові та, зокрема, в Севастополі складна.

"По-перше, в РФ крім Криму багато міст, які потребують фінансування. Тим більше, економічні санкції сильно вдарили по російській економіці (незважаючи на те, що повний ефект буде помітний у середньостроковій перспективі). В умовах, коли російська економіка слабшає, і без того потребує додаткових прибутків, розвивати Крим ніхто не буде", – констатує він.

"По-друге, як правило, в державах, де слабка демократія, слабкий рівень громадського контролю за розподілом фінансів, в першу чергу кошти крадуться та просто не доходять, або доходять самі лише крихти до одержувачів", – каже політолог.

Експерт додає, що такий розклад веде до одного: скільки б, навіть за оптимістичних прогнозів, не виділили коштів на Крим, значна частина цього фінансування буде розкрадена.

За його словами, Крим і Севастополь зокрема чекають важкі в економічному плані часи.

"Хоч як би звучало, але тим, хто голосував за приєднання до Росії, добровільно або вимушено, доведеться змиритися з таким становищем. Крим у нинішніх умовах ніколи не буде визнаний світом, а отже санкції не знімуть, тобто РФ буде під пресом у питанні Криму. Процвітаючим, Крим може стати тільки якщо якимось чином колись питання анексії вирішиться мирним шляхом", – аналізує Дяденко.

31.01.2018


15.03.2017
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" розглядає питання про врегулювання проблеми вкладників, рахунки яких були відкриті на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя...


05.01.2017
Якщо говорити про економічні підсумки року, то самим провальним слід все ж вважати боротьбу з корупцією, від якої страждає українська економіка, і яка досить боляче на неї впливає.


Copyright - CLAPRI, 2008. All rights reversed. Яндекс цитирования
Головна Пошук Контакти